Про GroomRoom

Вітаємо в GROOMROOM Львів  -  салоні краси для собак та котів. Неважливо, це породистий йорк, білосніжний мальтез, чи симпатичний метис - завжди індивід уальний підхід, свіжий погляд  та досвідчені руки майстра-грумера нададуть правильні форми, підкреслять характер і природню красу кожної тварини.

Тут ви дізнаєтесь більше про конкретну породу, отримаєте вичерпні консультації по особливостям догляду та утриманню, а ще зможете випити чай-каву, чи вибрати новий аксесуар, корм, іграшку, поки Ваш улюбленець отримує якісний сервіс.

Mожете бути впевнені, що песика покупають з косметикою призначеною саме для його типу шерсті та шкіри, підстрижуть згідно стандартів породи та Ваших уподобань з використанням тільки професійного інструменту та проведуть фінішну обробку лише якісними аксесуарами. Також в нас Ви можете замовити трансфер тварини в або з  салону та доставку додому товару який вибрали.

Пристрасть до своєї справи та любов до собак і котів - це те що, об’єднало наш колектив і є основою розвитку та руху вперед. Відповідальність - це головний принцип у щоденній роботі, який поширюється абсолютно на всю діяльність GROOMROOM.